Medus un mandeles valdzinājums kosmētikā

Skaistuma blogeres Kristas pirmā iepazīšanās ar Attirance produktiem bijusi sajūsmas bagāta! Iespaidi par Attirance lūpu balzāmu, sejas toniku, sejas skrubiķermeņa jogurtu un dušas eļļu lasāmi Beautylv.blogspot.com rakstā.

 

Attirance ir Latvijas uzņēmums, kas specializējas dažādos skaistuma produktos sākot no sejas kopšanas līdz pat dušas un masāžas eļļām. Līdz šim neko no Attirance mēģinājusi nebiju, tāpēc bija interesanti uzzināt uzņēmuma piedāvāto produktu klāstu, kā arī iepazīt lieliskus produktus par kuriem pastāstīšu šajā rakstā.

Lūpu balzāms. Mandele

Lūpu balzamu ziņā esmu ļoti izvēlīga, jo vienmēr meklēju balzamu bez uzmācīgas smaržas, ar labām mitrinošām īpašībām un ērtu iepakojumu. Ja man kāds no produktiem iepatīkas, tad cenšos pie tā turēties ilgi, līdz tas apnīk. Viegls, taču mitrinošs ar pavisam viegli saldenu smaržu - tā es raksturotu šo produktu, kas nu ir kļuvis par izteiktu favorītu! Noteikti piebildīšu, ka arī iepakojums ir parocīgs un nav nekādu problēmu produktu uzklāt ārpus mājas, jo tas nav jāsmērē ar pirkstiem, kas bieži vien ir labu lūpu balzamu lielākā problēma.

Sejas toniks. Medus un mandele

Vai mēs varam brīdi ieturēt pauzi un papriecāties par to, cik burvīgs ir iepakojums? Mani vienmēr sajūsmina produkti, kuru iepakojums ir minimālistisks un pārdomāts! (Kā es pati smejos - īsts Instagram materiāls.. :D) Produktam ir izsmidzināms mehānisms, taču es iesaku labāk sekot līdz instrukcijām uz iepakojuma un izmantot vates plāksnīti, nevis to pūst uzreiz uz sejas. Pirmkārt, difuzors nav pietiekami smalks, lai izkliedētu produktu vienmērīgi pa visu seju. Otrkārt, ar vatīti ir iespējams attīrīt sejas ādu, lai viss, kas dienas laikā uz sejas ir nonācis tur neturpinātu krāties.
Toniks paredzēts kombinētas sejas kopšanai un sola to mitrināt. Tas noteikti neaizstās sejas krēmu vai jebkuru citu mitrinātāju, taču es to izmantoju, lai seju nedaudz attīrītu dienas gaitā karstās dienās, un šādam nolūkam toniks kalpo labi, jo nav lipīgs vai kairinošs.

Sejas skrubis. Medus un mandele

Liels bija mans pārsteigums atverot iepakojumu, jo skrubis izrādījās daudz šķidrāks kā biju gaidījusi, šī iemesla dēļ nav nepieciešams liels daudzums produkta, lai noklātu visu sejas ādu. Mana āda nav jūtīga, bet, manuprāt, skrubis ir pietiekami maigs, lai to varētu lietot jebkurš. Produkta sastāvā ir sīkas granulas, kas palīdz noņemt atmirušās ādas šūnas no sejas, lai to padarītu gludāku. Jau kādu laiku lietoju tikai ķīmiskos pīlingus, taču tā kā vasarā skābju dēļ ar tiem jābūt uzmanīgiem, šo uzskatu par labu alternatīvu siltajā laikā!

Ķermeņa jogurts. Medus un mandele

Par šo man daudz komentāru nav, jo tas daudz neatšķiras no jebkura cita viegla ķermeņa krēma. Tam ir neuzbāzīga, salda smarža kā visiem šīs sērijas produktiem un tas iesūcas salīdzinoši ātri, jo ir viegls. Mitrināšana ir vidēja, jo tas noteikti nepalīdzēs cīnīties ar izteiktām sausuma problēmām, bet manai ādai vasarā ar šo pietiek un neko vairāk arī neprasās.

Dušas eļļa. Medus un mandele

Vai šeit ir daudz kas piebilstams? Vismaz no maniem novērojumiem, šis ir viens no populārakajiem produktiem, ko šī firma piedāvā, un tam noteikti ir iemesls, jo produkts ir lielisks! Šī šķidrā un smaržīgā eļļa saskarē ar ūdeni pārvēršas vieglās un smaržīgās, kā arī maigās putās. Pēc garas nedēļas šī dušas eļļa noteikti ir veids, kā sevi var palutināt! Izteiktu mitrināšanu vai kādu citu efektu pēc lietošanu nejutu, bet tas arī nav šī produkta mērķis un pēc dušas tāpat lietoju ķermeņa krēmu, tāpēc mitrināšanas aspekts mazgāšanas līdzekļos man nav tik nozīmīgs, tomēr zinu, ka dažiem tas ir svarīgi, tādēļ vēlējos to piebilst.

Beautylv.blogspot.com

Atpakaļ