Iedvesma

Šobrīd strādājot globālā tirgus ietvaros mums paveras milzu iespējas dot savu ieguldījumu, virzot cilvēci uz augsta gaišuma, ētikas ceļa. Var rast tikai lielu gandarījumu iedvesmojot cilvēkus būt prasīgiem pret savu ķermeņa kopšanas kultūru, jo miesas veselība ir dvēseles veselības priekšnosacījums. Mums ir brīnišķīga izdevība piedalīties procesā, kas liek domāt par planētas ekoloģiju un ražot arvien vairāk dabiskus produktus. Es ceru, ka nākamās paaudzes novērtēs dabiska skaistuma pievilkšanās spēku.

Sajūsma par Francijas kultūru iedvesmoja mani radīt „Attirance" kosmētiku, kuras filozofija ir patiess dabiskums, kas dod mums iespēju baudīt harmonisku dzīves veidu un rada tieksmi pēc fiziska un garīga komforta. Mani sajūsmina mans liktenis - attīstīt starptautisku uzņēmumu, kas ražo naturālo kosmētiku saskaņā ar brīnišķīgās Provansas skaistumu. Tā ir laime būt saskarsmē ar šo zemi, arvien vairāk viņu izprast un iemīlēt. „Attirance" produkti ražoti no dabas sastāvdaļām ļauj katram atrast ceļu uz patiesu skaistumu. Kompānija „Attirance" piedāvā ne tikai naturālo kosmētiku, bet arī modi uz augstu dzīves stilu, izsmalcinātu gaumi, aristokrātismu....

Jārada apstākļi, lai rastos vairāk diženuma. Vajag izveidot nākotnes cilvēku, kam būs brīvs laiks - pilnveidot sevi par kaut ko jaunu, augstāku. Jauna aristokrātija, kam ir augstas prasības pret sevi, kas radīs jaunas vērtības, jaunus tikumus, jaunu kultūru.

Uzņēmuma  „Attirance" dibinātājs

Atis Liepiņš