Filozofija

„Dabas ceļš uz skaistumu” – tā ir mūsu pārliecība par to, kādam jābūt biznesam. Šis uzskats atspoguļo mūsu kompānijas filozofiju, kurai mēs ticam un saskaņā ar kuru strādājam.

Attirance produkcija ir radīta, lai dāvātu labsajūtu, harmoniju un saskaņu ar sevi, kas arī ir patiesā dzīves māksla - art de vivre.

Iedvesma

Daba arvien mūs priecē ar savu vienreizīgumu. Mūs fascinē formu, krāsu un aromātu daudzveidība. Mēs tiecamies ieraudzīt, pieskarties un sajust dabas burvību. Skaistums, kas ir harmonijā ar dabu, ceļ spārnos un iedvesmo radīt, dzīvot pilnasinīgi. Tas ir skaistums, kas izstaro dzīvesprieku un pozitīvu enerģiju.

Mēs esam lepni, ka varam piedāvāt saviem klientiem pievienoties Attirance uzsāktajā ceļojumā pretī dabai, izsmalcinātiem aromātiem un dabīgās kosmētikas iedvesmojošajai ietekmei uz ķermeņa labsajūtu.

Individualitāte

Katrs mūsu klients ir individualitāte, kuram sniedzam īpašu pieeju, personīgi piemeklējot aromātus un Provansas šarma iedvesmoto produkciju. Mēs tiecamies uz mērķi, lai ikkatrs mūsu radītais produkts spētu pilnveidot klientu un apkārtējo vidi, kā arī liktu noticēt, ka skaistumam nav vecuma - tas ir tik mūžīgs, cik mūžīgu mēs to radām.

Kvalitāte

Mēs pastāvīgi attīstāmies, meklējot jaunas iespējas, lai dalītos ar visaugstvērtīgākajām dabas izejvielām, radot arvien jaunus, pilnvērtīgus, aromātiem bagātus produktus. Mums ir svarīgi, lai produkcija būtu augstas kvalitātes, apmierinātu un pārspētu visas klientu vēlmes. Tādējādi vēlamies mudināt savus klientus biežāk atcerēties par iespēju gūt skaistumu, harmoniju un enerģiju no dabas, būt prasīgākiem pret sevi un produktiem, ko lietojam ikdienā. Vēlamies uzsvērt, ka ir nozīmīgi atrast laiku sev un savai labsajūtai. Augstas prasības pret dzīvi, estētisko skaistumu un darba mīlestība ir galvenais priekšnoteikums ceļā uz pilnvērtīgu ikdienu.

Mūsu biznesu vada vēlme dāvāt pasaulei skaistumu, jo būt skaistam, harmoniskam un pozitīvam ir ikviena cilvēka sūtība. Lai Jums izdodas baudīt Attirance dāvāto produktu daudzveidību un gūt maksimālu pozitīvas enerģijas lādiņu ķermenim un harmoniju dvēselei!