FRANŠĪZE

Attirance franšīze

Attirance franšīze ir pilnībā attīstīts biznesa modelis ar plašu produktu sortimentu un pārbaudītām peļņas iespējām. Piedāvājums ietver visu nepieciešamo efektīvas uzņēmējdarbības sākšanai.

3D TŪRE
 
Kāpēc izvēlēties Attirance

Plašs produktu sortiments

Vairāk nekā 50 dažādu produktu grupu un 400 produktu veidu.

Profesionāls atbalsts

Zinoša un atsaucīga komanda ar pasaules pieredzi uzņēmējdarbībā.

Pārbaudītas pelņas iespējas

Pārbaudīta biznesa sistēma, kas nodrošina sekmīgu darbību un peļņas iespējas kosmētikas tirgū.

Detalizēta informācija

Vienoti standarti un procesi. Centralizēta mārketinga sistēma.

Master franšīze

Ekskluzīvas tiesības attīstīt Attirance zīmola veikalu tīklu, piesaistīt jaunus partnerus franšīzes veikalu izveidei noteiktā teritorijā. Iespēja pelnīt kā tiešajam starpniekam starp ražotāju un viena franšīzes veikala īpašnieku, kosmētikas veikalu ķēdēm, kosmētikas un SPA saloniem, aptiekām, viesnīcām.

 

Franšīze

Tiesības atvērt un attīstīt kosmētikas veikalu un/vai SPA salona biznesu, izmantojot Attirance zīmola vārdu. Optimālā platība franšīzes veikalam no 30 m² līdz 50 m². Iespējams atvērt atsevišķus veikalus. Optimālā platība franšīzes SPA no 40 m² līdz 80 m². Ieguldījums: 40 līdz 70 tūkstoši eiro.

 

Franšīzes saliņa

Tiesības uzturēt un attīstīt neliela izmēra, ērti pārvietojamu veikala modeli, kas nodrošina ērtu tā izmantošanu aktīvajos tirdzniecības periodos un tirdzniecības centros Optimālā platība: 6 m² līdz 15 m², vēlamais izvietojums tirdzniecības centra 1. stāvā, ar lielu apmeklētāju plūsmu. Ieguldījums: 30 līdz 50 tūkstoši eiro.

 

Online franšīze

Tiesības attīstīt neatkarīgu interneta veikalu konkrētā pasaules reģionā, būt tā īpašniekam un menedžerim, saņemot peļņu no pārdotajām precēm, kas iegādātas tieši no ražotāja. Ieguldījums: 11,5 tūkstoši eiro.

 

Uzzini vairāk!